Yukarı

Hakkımızda

Nereden Başladık ?
 
Ankara Üniversitesi Uzaktan Eğitim Merkezi Stüdyolarının projelendirme, kurulum yapım ve yayın aşamalarında aktif olarak rol alan ekibimiz 2009 yılından itibaren Türkiye’nin Tıpta Uzmanlık Sitesi TUSTV adıyla Türkiye’nin dört bir yanındaki ve yurt dışındaki hekim ve hekim adaylarına uzmanlık eğitimi için ihtiyaç duydukları bilgi donanımını uzaktan eğitim teknolojileri ile kazandırmak gayesiyle yayın hayatına devam etmiştir. 
Bugüne dek ihtiyaç duydukları eğitim ve öğretimi evlerine, işyerlerine, telefonlarına, bilgisayarlarına, kısacası internetin olduğu her yerde parmaklarının ucuna taşıdığımız on binlerce üyemizden aldığımız olumlu dönüş ve başarılar bizleri kendimizi sürekli yenilemeye ve geliştirmeye zorunlu kılmıştır. 
 
Nereye Gidiyoruz ?
 
Devam eden süreçte; profesyonel uzaktan eğitim yayın teknolojilerine hakim, alanında tecrübeli ve yayıncılık etiğine sahip, ilkeli, disiplinli, kaliteli ve tecrübeli bir eğitimci kadrosu bulunan uzaktan eğitim dershanelerine dönük mevcut ihtiyaç, kurs yelpazemizi genişletme sorumluluğunu üstlenmemize yol açmıştır. Bu doğrultuda 2013 yılından itibaren; tecrübesi 10 yılları aşkın ve kendi alanında Türkiye’nin en iyi hocalarından olan bir eğitimci kadrosu ile DUS, TIPDİL, YDS, ALES, KPSS, DGS, YGS & LYS, YÖS, SAT, vb. sınavlara yönelik de kurslar vermeye başladık ve bu kursları ihtiyaçlarınız doğrultusunda zenginleştirmeye devam ederken hemen hemen tüm sınavlara yönelik kursları çatısı altında toplayan "Sınırları Kaldıran Dershane" e-KURS ‘u yayın hayatına geçirmiş bulunmaktayız.
 
Neden e-KURS ?
 
Hızla gelişen teknolojiye paralel olarak eğitim teknolojilerinin de yenilenmesi, güncellenmesi ve pratik çözümlerle teknolojik konjonktüre oryantasyonunun sağlanması su götürmez bir zorunluluktur. Bu bilince sahip olan tecrübeli ekibimiz sizlere daha iyi hizmet verebilmek için en son teknoloji ile oluşturduğu ve sürekli güncellemeye açık e-KURS İnternet Dershanesini yayın hayatına almıştır.
 
Amacımız ve Hedefimiz Nedir?
 
Sınırları Kaldıran Dershane e-KURS olarak gayemiz ve çabamız; siz değerli üye ve üye adaylarımıza gerek eğitim - öğretim hayatında gerekse kariyeriniz için ihtiyaç duyduğunuz kaynak ve materyalleri pratik olarak kullanabileceğiniz kullanıcı dostu profesyonel bir platformda, zaman - mekan sınırı olmadan, günümüz teknolojilerinin avantajlarından yararlanarak en iyi fiyat en kaliteli hizmet garantisi ile sunmak, eğitim ve yayıncılık anlayışına uygun güvenilir, ilkeli, disiplinli, başarılı yeni bir soluk olmaktadır.
 

EKURS EĞİTİM YAYINCILIK VE PRODÜKSİYON HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ